בית פרטי בכפר ורבורג- דור ההמשך

חזרה לבית בכפר עם החיבור לטבע.

תכנון ועיצוב בית למשפחה צעירה.

הגשמת כל החלומות של בני הבית.

כמו בפרויקטים רבים אחרים, גם כאן הרגשתי ברת מזל שמשפחה פותחת בפניי את הדלת אל החלומות, המגבלות, והצרכים האנטימיים ביותר שלהם כדי שאעזור להם לייצר חיים משותפים של הדור הוותיק עם הדור הצעיר.

הגשמת כל החלומות של בני הבית.

מלאכת התכנון לבית של דנה ונמרוד הייתה שונה במהותה. יחד עם הרצון לשמור על קווים דומים, הזוג ביקש לעצב את בית חלומותיהם בהתאם לסגנון הייחודי שלהם ולבדל בין שני הבתים. עיצוב בית המשפחה הצעירה כלל גם ערכים נוספים המאפיינים את המשפחה הצעירה. לדוגמה, כאן היה חשוב לאפשר חופש משחק והתרוצצות לילדים, מה שבא לידי ביטוי בפינת משחקים של אורי בסלון ובמרפסת הגדולה והפתוחה לגינה הקסומה הצמודה לסלון הבית. גם חדרי הילדים תוכננו כך שיוכלו לשרת את המשפחה בשלבים העתידיים של המשפחה הצעירה. וכמו לאפשר את החופש והיצירתיות לילדים, כך חשוב היה גם לייצר להורים יחידה שקטה, פרטית, שתשמור על הקשר המיוחד ביניהם גם בשנים הבאות. כחלק מהקונספט הזה, ביחידת ההורים תוכננה מקלחת מפנקת במיוחד וחדר ארונות מרווח.

כמו בכל עבודותיי עם אנשים, גם כאן יש לי קשר מיוחד עם המשפחה ועם הבית. בשבילי, לעצב בית זה לעצב למשפחה את המקום שיהיה להם את הכיף הכי גדול לחיות בו, לתכנן בהתאם לצרכים המשתנים והעתידיים של המשפחה, ולא רק לכאן ועכשיו, ולשמור על הייחודיות של הבית בהתאם לאישיות ולאנרגיות של הגרים בו.

ילום: אבי קבלו

סטיילינג : אורנה שמשוני