המלצות

כבר מהפגישה הראשונה ידענו שהגענו למקום הנכון...הכל היה טבעי... התחלנו את התהליך ללא ידע בתחום התכנון, העיצוב והבניה,העבודה איתך הייתה בטוחה, החל משלב התכניות, בהמשך בשלב בחירת אנשי מקצוע שונים וכלה בעיצוב הבית. יכולנו בקלות ללכת לאיבוד, אבל ידענו שאנחנו בידיים טובות! תודה שהיית קשובה לצרכים שלנו גם כשלקח לנו זמן להחליט... שהלכת איתנו יד ביד ולא נתת לנו לטבוע שהיית אוזן קשבת ולב שומע שהיית יצירתית וידעת לפתור קשיים בנחת ובלי שיפוטיות שהיית נוכחת בכל שלב ולא התפשרת גם כשאנחנו כבר היינו מותשים.. שהיית תמיד חדורת מטרה ונחושה שמחים בבית ושמחים בך אם היינו בונים שוב, אין לנו ספק שהיית איתנו..
גילעד וצופיה טיירי- שדרות
05/2019
פגשנו את נירית כזוג צעיר שעוד לא התחתן אפילו, לקראת תכנון של בית בקיבוץ נתיב הל״ה. מיד נוצר חיבור ותחושה של איכפתיות ענקית ולב ענק. ההרפתקאה שלנו התארכה לכדי מספר שנים בגלל בירוקרטיות, שבסופן אנחנו נשואים עם שני ילדים ועם בית שהוא לא פחות ממושלם. נירית תכננה לנו את כל הבית - מהיסודות ועד אחרון הפרחים בגינה. הכל במחשבה מקיפה והתעקשות על כל פרט ופרט. גם בביצוע הבית לכל אורך תקופת הבניה, נירית הקפידה על רמה גבוהה והייתה נחושה שלא להתפשר על שום דבר, כדי שלנו יהיה טוב. נירית דאגה ועדיין דואגת לנו להכל, נותנת יד, מייעצת, ונחושה לתת לנו בית שמשרת את כל הצרכים שלנו ושנאהב אותו בכל שלב של החיים שלנו. התוצאה היא בית נוח, עוטף, מרווח, פונקציונלי, ורסטילי, שישרת אותנו לאורך שנים בכל גלגולי החיים שלנו. אין מילים להודות על ההשקעה והאהבה שקיבלנו. תודה לך נירית!
שי ונדב מיינרט נתיב הל"ה
06.2020
יש ביטוי שאומרים על אנשי מקצוע מעולים שהם "שווים את משקלם בזהב" אז בתחום הבניה על אחת כמה וכמה ונירית היא דוגמא לכך. הגענו לנירית בעקבות המלצה של חברה, אחת הבחירות הנכונות שעשינו בחיים! אחרי פרויקט אחד מוצלח של תכנון ובניה, שרק נתן לנו חשק לעוד, לא היה לנו ספק שממשיכים עם נירית לפרויקט שני של תכנון ועיצוב של בית חלומותינו. במהלך התכנון של הבית נירית אפשרה לנו חופש וביטחון להביע את כל החלומות והרצונות שלנו והצליחה להגשים אותם אחד לאחד בתוכניות מפורטות ונכונות לנו וגם נכונות מבחינה תכנונית ועיצובית. היום כשאנחנו כבר חצי שנה גרים בבית, אפשר להגיד שלא התפשרנו על כלום! כמו בתכנון כך גם במהלך הבניה, נירית עבדה איתנו ועם צוות הביצוע ברמה יומיומית, הייתה זמינה אלינו ברמות שלא קיימות בכלל בתחום, נתנה מענה לכל השאלות (והיו המון!) וגם תמיכה חיבוק וחיזוק ברגעים שהיינו צריכים לנהל משברים ולקבל החלטות קשות. חוץ מהסגנון העיצובי המדליק וחוש הפרקטי המטורף שיש לה נירית נותנת ללקוחות שלה הרבה ביטחון, בעבודה מקצועית וממוקדת מול אנשי המקצוע היא יודעת לבקש את הדברים הנכונים ולחסוך בעלויות מיותרות, ממליצה בחכמה איפה כן כדאי להשקיע וכמה, לא עוזבת ולא יוצאת מהתמונה עד שהתוצאה מוגמרת ומושלמת. בתמצית נאמר שנירית היא שילוב מופלא של אמנית ומעצבת יחד עם מומחית בפרקטיקה והכי הכי חשוב שחקנית נשמה, משקיענית ואכפתית, אישיות מיוחדת שלא זוכים להכיר כל יום. אוהבים ומעריכים משפחת פיקאר,
אלישיב ומיטל שדרות
04/2020
נירית יקרה! רוצים להודות לך על התקופה הארוכה שבה ליווית אותנו עד סיום בניית ביתנו. תודה על הזמן הרב אותו הקדשת לנו מתחילת התהליך, בבניית התוכניות ,הגשתן וביצוען. בכל שלב נתת את כל כולך בסבלנות גדולה ולמרות שהיו לך עוד פרוייקטים אחרים נתת לנו הרגשה שהבית שלנו הכי חשוב לך.כשהיינו בשלב התוכניות- למרות שאנחנו באים מרקע שונה היית פתוחה להכיל ולבצע את כל הבקשות שלנו בצורה הטובה ביותר. בזמן הביצוע- הסתובבת איתנו בלי חשבון כדי שנמצא את הדברים שמתאימים לנו. ידעת לכוון וללכת עם הטעם שלנו.... וידעת גם לשים מעצור כשזה לא היה שייך... את הרבה יותר מאדריכלית שעושה תוכניות וממשיכה הלאה. חשוב לך שהלקוח יהיה הכי מרוצה שאפשר מהתוצאה. הדהים אותי כל פעם מחדש הידע הרב שיש לך בכל התחומים, הפתרונות היצירתיים שלך והיכולת לעשות את הבחירות הכי פרקטיות בלי לוותר על היופי. ליווית אותנו והיית שם בשבילנו מול כל בעלי המקצוע וידעת לנהל את העניינים בחוכמתך הרבה. תודה על שהיית זמינה לכל דבר וענית ברצינות ובסבלנות לכל טלפון.. (והיו לא מעט כאלו..😊) תודה על שהגעת לשטח שוב ושוב כדי לראות שהכל מתנהל כראוי. רוצים לאחל לך שנה טובה ומתוקה בבריאות איתנה ושפע של ברכה והצלחה! מכל משפחת קשטן.
שמוליק ועדי קשטן - חפץ חיים
06/2020
נירית היקרה . בוקר טוב ומוצלח. אין ספק שאת תמיד רצויה וברוכה בצל קורתינו . כמובן שיש לך חלק לא מבוטל בעיצוב ובקידום הפרוייקט. בלעדייך זה לא היה קורה. מודה ומתוודה כי עשית לנו שיעור נוסף בחיים . למזלינו הייתה בינינו כימיה אדירה וחיובית .כל ויכוח בינינו העצים את הירידה לפרטים הקטנים .וכך הגענו לשביעות רצון. זהו מצב של WIN WIN . תבורכי אישה טובה ומוצלחת ותמשיכי להצליח בדרכך המיוחדת .את בהחלט יכולה להיות גאה בעצמך . למדנו ממך איך ,למה,וכיצד .
אוהבים עיקי ואריק מושב חצבה
05.2019
הדרך שלנו החלה בבניית בית חדש בקיבוץ שיתופי. מצד אחד, היה כל כך מעט יכולת תמרון ויכולת לשנות דברים אבל מצד שני, היו לנו רצונות כל כך גדולים להגשים חלום ושהבית יראה בדיוק כמו שאנחנו רוצים ועם הרצון המאתגר הזה יצאנו לדרך...הדרך לבניית בית חדש לוותה בהרבה שאלות וחוסר ידע. בכל שיחה עם בעל מקצוע נתקלנו במושגים חדשים ולא מוכרים מעולם הבנייה. נתקלנו בהמון סימני שאלה והתהלכנו לקראת דרך לא ברורה. עד ש...פגשנו את נירית! מרגע זה ועד לסוף הבנייה הכל הפך להיות קל, פשוט ומהנה! יצאנו יחד לדרך משותפת של בחירות מקצועיות, ונכונות תוך שמירה על סגנון, תקציב שהתאמנו מראש והכי חשוב- פרקטיות! נירית התחשבה בהכל! מבחינת זמינות- נירית תמיד היתה זמינה עבורינו לכל בקשה, שאלה, אתגר שהעלנו, רצון כל!לשנות ולהתייעץ- עד לשעות הקטנות של הלילה! מבחינת מקצועיות- אליפות שאין דברים כאלו! היא דיברה עבורינו עם כל בעלי המקצוע, סגרה עבורינו את כל התוכניות מולם, חידשה ברעיונות, העלתה מולם שאלות וכל זה בידע ובמקצועיות תמידית תוך שאנו נהנים מהתוצר הסופי הטוב ביותר! מבחינת סגנון- לנירית כל הזמן היה חשוב מה אנחנו אוהבים ואיך אנחנו רוצים שיראו הדברים. היא חשפה אותנו לכל סגנונות העיצוב כך שבסופו של דבר התאמנו את הכי נכון עבורינו. הייחודיות שלה היא היכולת להתאים את הסגנון שלנו לתקציב שהגדרנו עד לתוצאה מושלמת! היא תמיד דיברה לשני בני הזוג באופן שמשלב ומתאים את הרצונות של שנינו. היכולת הזו יצרה עבורנו חוויה משותפת של בניית בית באופן שאפשר הנאה מהתהליך. היום, לאחר שעברנו לבית החדש אפשר להגיד ללא ספק שמבחינתנו הוא מושלם! מרגישים ביום יום את התכנון והדאגה לפרטים הקטנים, את הפרקטיות לצד עיצוב מותאם ונוחות- הכל מתוכנן נכון ובדיוק כפי שרצינו! תודה לך נירית על מסע משותף ומוצלח במיוחד.
ג'ולי ונועם פורת קיבוץ עלומים
04.2020
הגעתי לנירית אחרי שראיתי עבודה שלה בבניין ודיור. משם הגעתי לאתר והוקסמתי. אחרי שעות מרובות של שיטוט בפינטרסט, היה לי ברור מה הכיוון אבל לא היה לי מושג איך לחבר את הסגנון שאני רוצה לבית המתהווה. התהליך עצמו היה מעצים. ביחד גיבשנו את הקונספט הכללי בבית. נירית ידעה מצד אחד ללכת עם הסגנון שרציתי ולהציע רעיונות ומצד שני גם לאזן כשצריך. איפה שאמרתי שאני מעוניינת לחסוך, היא זרמה איתי. בזכות הפתרונות שהציעה כמעט ולא הוצאתי על ריהוט חדש בבית. לדוגמא, הדלתות הכחולות המקסימות הן דלתות פשוטות שנצבעו. חלק מעבודת הנגרות עשיתי בעצמי בהדרכתה. כיף לגור בבית שהוא מאוד פרקטי וכל פינה מנוצלת בו, ומצד שני הוא מאוד אסתטי, קל לתחזוקה והוא לגמרי לגמרי אני.
נאוה אוניק
קריית ענבים
החלטנו לבנות לנו את בית חלומותינו. ואז הבנו שבין החלום למציאות עומדים קבלנים, אנשי מקצוע, חומרי גלם וכסף. הרבה כסף. ויותר מהכל יש מאות החלטות ובחירות שנעשות על בסיס יומי. ובכל הבלאגן הזה עמדנו שנינו לבד בלי למצוא ידיים ורגלים. ואז הגיעה נירית. במקצועיות, בחביבות ובדרכה המיוחדת הובילה אותנו בדרך החתחתים ואפשרה לנו לבנות בית שלעולם לא היינו יכולים לבנות בלא עזרתה. כבר בשלב התכנון היא פיקסה וכיוונה אותנו להבין מה באמת אנחנו רוצים וצריכים מביתנו. בשלב הבנייה היא עזרה לנו לשמור על מסגרת התקציב ובעזרת טריקים קטנים וקשרים עסקיים עם מגוון חנויות ובעלי מקצוע היא אפשרה לנו לסיים את התהליך עם בית שנראה כאילו אנחנו לא יכולים להרשות אותו לעצמנו.... וכנראה שבלעדיה באמת לא היינו יכולים להרשות לעצמנו בית שנראה ככה... אולם יותר מהכל נירית תמיד ידעה לשמור על הקו האישי שלנו וללכת איתו. בים של צרכים,מגבלות, אילוצים ופשרות היא ידעה לעזור לנו לבחור נכון על מה מוותרים ומה חשוב לנו ולעתידנו. בזכותה סיימנו פרוייקט ארוך ומתיש עם בית שנראה ומרגיש כמו הבית שלנו. בית חלומותינו. תודה רבה,
מור, רותם, נטע ושקד
כפר קיש
לנירית, כל יום אנחנו מודות לך על הדירה הנפלאה שתכננת לנו, כיף גדול להיות במרחב המואר, הנוח, והיפה של דירתנו הירושלמית. התכנון היה מצוין, המחשבה על כל פרט והידע הרב שעומד מאחורי המחשבה – באים לידי ביטוי ביום יום וזו החוכמה הגדולה של עצוב פנים נכון וחכם. נירית ראתה את הפוטנציאל של הדירה, הבינה את הצרכים וידעה לתכנן את מה שצריך. כל התוכניות היו מדויקות, היו בזמן, והיו מקצועיות ובהירות. נירית הבינה את אילוצי התקציב ומצאה פתרונות זולים יותר לכל פרט ופרט. בזכותה יכולתי לעשות שיפוץ גדול בסכום סביר ולא שיפוץ קטן ומתפשר באותו הסכום. העמידה בלוח הזמנים, הסיוע בבחירת החומרים, הרהיטים והעמדתם הנכונה – הפכו את דירתנו למושלמת. גם אם פה ושם הקבלן התנהג באופן לא מקצועי, ספקים ומתקינים היו לא מקצועיים – ידעת לנתח את המצב ולפתור את הבעיות לשביעות רצוני. ומעל לכל, הזמינות שלך תמיד בכל רגע, בכל שעה. המענה המהיר תמיד, והיכולת להקשיב ולהבין הם מעל לכל המצופה וגרמו לי להרגיש שיש עם מי לדבר, יש את מי לשתף וחווית השיפוץ הייתה נעימה זורמת, ומהירה.
גילה וגם שירה פלם 2016
נירית יקרה, תודה ענקית ! על המקצועיות , הפרקטיות, והובלה של פרויקט מחושב וחסכני עד כמה שניתן. יחד עם המסירות והזמינות שכמותה לא נתקלנו, התחושה שיש על מי לסמוך , והיכולת להרגיע כשצריך. כול אילה הפכו את העבודה המשותפת לתענוג של ממש, ויצר את התחושה שאנחנו מטופלים ע"י בת משפחה וא פחות מזה ... אז תודה על הכול! וכמובן שנשמח להיות בקשר.
אלעד ולי רמת גן
03/2018
כבר מהפגישה הראשונה ידענו שהגענו למקום הנכון...הכל היה טבעי... התחלנו את התהליך ללא ידע בתחום התכנון, העיצוב והבניה,העבודה איתך הייתה בטוחה, החל משלב התכניות, בהמשך בשלב בחירת אנשי מקצוע שונים וכלה בעיצוב הבית. יכולנו בקלות ללכת לאיבוד, אבל ידענו שאנחנו בידיים טובות! תודה שהיית קשובה לצרכים שלנו גם כשלקח לנו זמן להחליט... שהלכת איתנו יד ביד ולא נתת לנו לטבוע שהיית אוזן קשבת ולב שומע שהיית יצירתית וידעת לפתור קשיים בנחת ובלי שיפוטיות שהיית נוכחת בכל שלב ולא התפשרת גם כשאנחנו כבר היינו מותשים.. שהיית תמיד חדורת מטרה ונחושה שמחים בבית ושמחים בך אם היינו בונים שוב, אין לנו ספק שהיית איתנו..
גילעד וצופיה טיירי- שדרות
05/2019
נירית יקרה, כשפניתי אליך לצורך עיצוב , לא דמיינתי את התהליך שעברנו ביחד.. פשוט היה תהליך עוצמתי ובונה... הסבלנות האין סופית... ההקשבה... ההתאמה למצב הרוח , ולדרישות... ומתי שהייתי צריכה לדבר היית שם... התהליך היה אחת החוויות הטובות שלי ושל המשפחה .... כולנו התאהבנו במעצבת מכפר ביל"ו... אני שמחה שהכרנו וחווינו את התהליך הזה ביחד איתך, ובטוח נשמור על קשר המשך הדרך...
אחלאס מנאל באסם וויסאם. -חיפה
03/2018